Uluslararası Ağır ve Proje Taşımacılığı

Tüm Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika ülkelerine çalışmaktayız. Gürkan Nakliyat Ağır ve Proje taşımacılığında; müşterilerinin çözüm ortağı olma amacıyla;   sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler yaratır ve  uygulamaktadır.

Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, yükleri adresten teslim alıp Multı Modal taşımacılık şeklini kullanarak ve her tülü lojistik hizmetler ile destekleyerek mümkün olan en kısa sürede ve en ekonomik fiyatlar ile taşımayı gerçekleştirmektedir. Tüm bu hizmet süreci içerisinde müşteriyi düzenli olarak bilgilendirmeyi de eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Proje Taşımacılığı


Yurt içi ve yurt dışında; Kurulum ve yenileme aşamasındaki, üretime yönelik faaliyet gösteren tüm fabrikaların; temelinden çatısına kadar tüm aksamlarının taşınması, stoklanması, saha içerisinde aktarılması, yükleme ve boşaltma için vinç hizmetleri, uzman ekiplerimizce önceden planlanmış bir senaryo içerisinde yerine getirilmektedir.

Günümüzün en temiz enerji üretim şekli olan rüzgâr türbini santralleri projelerinde; Türbine ait parçaların yurt dışından ve yurt içindeki üretim fabrikalarından alınarak proje sahasına taşınması, sahada stoklanması, montaj için aktarılması ve vinç hizmetleri tecrübeli ekiplerimizce titizlikle yapılmaktadır.

Uluslararası alanda, Hidro elektrik santrallerinin; türbin, jeneratör ve kapakları gibi tüm makine gurubunun taşınması, taşıma öncesi road survey yapılması, taşımanın aksamaması için uzmanlarımızca tüm sürecin önceden planlanması yapılmaktadır.

İnşaat projelerinde; projeye ait ne var ise Ağır ve gabari olarak; yurt içi ve uluslararası alanda taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Yol inşaatlarına ait makine ve ekipman nakliyesi, köprü ve viyadük kirşlerinin nakliyesi, çelik konstrüksiyon parçaların montaja taşınması, yükleme ve boşaltma vinç hizmetleri gibi tüm lojistik desteği sağlamaktayız.
Demiryolu inşasından, demiryolu araçlarının taşınmasına kadar her türlü taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Filomuzdaki özel araçlarımız ile en kısa raydan en uzun raya kadar, lokomotiften vagona, tramvay ve demir yolu bakım araçlarını da uluslararası projelere sevk edebilmekteyiz.
Uluslararası alanda üretim yapan tüm fabrikalardan trafo ve jeneratörleri araçlarımıza yükleyerek adres teslimine kadar aktarmasız olarak taşıyabilmekteyiz. Trafolar, jeneratörler, disel motorlu jeneratörler, gazla ile çalışan türbinler için özel ekipman ve araçlarımız mevcuttur.